wtorek, 28 kwietnia 2015

Nowa szczotka do włosów firmy Elite. Lepsza niż Tangle Teezer?

 


Cześć Wam !


Po miesiącu z nową szczotką Elite, jestem gotowa na recenzje i już nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do utęsknionej TT. Zapewne domyślacie się, że recenzja nie będzie pozytywna ?
Tak , macie  racje!


Po roku z czesadłem TT, chciałam spróbować czegoś nowego i zakupiłam z tej samej firmy szczotkę,
która ma metalowe kołeczki,  zapewniające łatwe, dogłębne rozplątywanie wszystkich rodzajów włosów, nawet najtrudniejszych. Dodatkowo ma w zestawie spinkę i naprawde miły dla oka design.
Po opisie wręcz idealnie dopasowana do moich włosów. Pomyślałam, że to może być udany zakup.HIT czy KIT  ?Totalny KIT, w życiu nie miałam gorszej szczotki do włosów (albo każda szczotka po TT będzie najgorsza)
Generalnie wogóle nie da się tym rozczesać włosów. Jest zbyt masywna, te metalowe kołeczki wogóle nie docierały do skóry głowy. Żeby rozczesać chociaż wierzchnią warstwę włosów musiałam się nieźle namęczyć! Czasami zbyt mocno ciągnęłam i połamałam końcówki, dzisiaj przy czesaniu był pełen zlew króciutkich włosków! Nigdy więcej, szczotka ląduje w koszu! Nie zamierzam, by ktoś zrobił sobie nią krzywdę!
Żeby uniknąć paranoi, podsunęłam szczotkę trzem moim koleżankom i żadna z Nich nie musiała nawet komentować, szczotka zostawała we włosach ! Katastrofa !Co podkusiło mnie do wypróbowania tej szczotki ?
 
 
 
Krótko mówiąc - przypadek :)
Na spotkaniu rodzinnym pokazałam TT siostrze, która mi go zabrała ze sobą i powiedziała, że w życiu nie widziała takiej dobrej szczotki. Po powrocie musiałam zakupić nową, ale w sklepie pomyślałam, że fajnie byłoby wypróbować coś innego i przyjść do Was z recenzją, oto i ona :)Warto byłoby wtrącić parę groszy na temat mojej ulubionej szczotki , należy jej się!

Co do szczotki TT, żałuje bardzo, że nie odkryłam jej wcześniej! A jednak bardzo długo wzbraniałam się przed kupnem ponieważ nie wierzyłam pochlebnym opiniom, jak taka mała szczotka mogłaby poradzić sobie z moimi problematycznymi włosami ?
Jutro biegnę  czym prędzej do sklepu po ten absolutny Hit! Świetnie mi wygładza włosy, rozczesuje supełki bez problemu i przede wszystkim nie ciągnie!
Miałam kilka zastrzeżeń do tej szczotki, jednak nie są one zgodne z prawdą. Jeśli stosujemy odpowiednią pielęgnację i nie szarpiemy nią włosów, nie powinna Nam zaszkodzić.
Ja zawsze rozczesuje partiami, delikatnie. Tak, by wszystkie włosy były skrupulatnie rozczesane i wygładzone. Wtedy daje najlepsze efekty :)Bezspornie najlepsza szczotka !

Czy któraś z Was stosuje inną szczotkę niż TT/naturalną?


Pozdrawiam :)Szukaj na tym blogu

Strona glówna