środa, 18 marca 2015

Suszarka do włosów Braun- Satin Hair 7 HD 730- Recenzja


 Witam :)

Chciałabym przedstawić Wam absolutny hit tego miesiąca, a mianowicie suszarkę Braun - Satin Hair HD 730. Ponieważ nie lubię czekać aż włosy mi wyschną naturalnie, zainwestowałam w dobrą suszarkę, która nie tyle co nie niszczy włosów, sprawia,  że wyglądaja zdrowo.
Satin Hair 7 to jonizująca suszarka do włosow.  Suszarka optymalnie uwalnia strumień ciepła. Odpowiedni przepływ powietrza i ustawienia prędkości zapewniają skuteczne i zarazem niezwykle łagodne suszenie we własciwej temperaturze. Wszystko po to, aby ograniczyć niszczenie włosów.
 Suszarka Braun Satin Hair 7 jest gwarancją zdrowej stylizacji, ponieważ posiada stałą, precyzyjnie regulowaną temperaturę oraz funkcję nawilżania.

Braun Satin Hair 7 jest wyposażona w przełomową innowację marki Braun - system IONTEC.
IONTEC to unikalna technologia, która została opracowana specjalnie do ochrony włosów i stanowi gwarancję zdrowej stylizacji. Przyjazny dla środowiska strumień jonizujący skutecznie uwalnia miliony jonów w kierunku włosów, przyciągając w ten sposób podczas stylizacji cząsteczki wilgoci z powietrza. Efekt to nieskazitelna, olśniewająca blaskiem fryzura, która odzwierciedla świetną kondycję Twoich włosów.


Co zapewnia producent??

Właściwy poziom nawilżenia

Jony spowijają każdy włos i szybko przywracają właściwy poziom nawilżenia, który ulega zwykle obniżeniu podczas stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury.

Ochrona przed przesuszeniem

Suszarka Satin Hair 7 z wyjątkowym systemem IONTEC została opracowana specjalnie w celu przeciwdziałania przesuszeniu i uszkodzeniom włosów. W porównaniu do urządzeń bez systemu IONTEC poprawia nawet poziom nawilżenia włosów podczas ich suszenia.
 

Suszenie zapobiegające elektryzowaniu

Wyjątkowa technologia jonizacji satin ions marki Braun wytwarza intensywny strumień jonów, które spowijają każdy włos. Jony w naturalny sposób nawilżają włosy podczas suszenia, przeciwdziałając puszeniu i elektryzowaniu się włosów oraz nadając im przepiękny połysk i gładkość. 
 

Ochrona przed uszkodzeniem włosów

Pomysłowy filtr siatkowy umieszczony w tylnej części suszarki Braun Satin Hair 7 pomaga uniknąć łamania włosów. Filtr chroni włosy przed wessaniem do wnętrza urządzenia i splątaniem. Dzięki temu stylizacja staje się jeszcze łatwiejsza, a w razie potrzeby można łatwo wyjąć filtr, by wyczyścić urządzenie. 
 

Precyzyjna regulacja nawiewu i temperatury
Suszarka Satin Hair 7 ma oddzielnie regulowane 3 ustawienia temperatury i 2 stopnie siły nawiewu pozwalające dostosować pracę urządzenia potrzeb każdego rodzaju włosów i każdej fryzury. Pozwala to ustawić mocny nawiew nawet przy niskiej temperaturze. Suszarka ma silnik o mocy 2200 W, dlatego szybko suszy i nadaje połysk oraz gładkość nawet bardzo długim i gęstym włosom.

Ochrona przed uszkodzeniem włosów
Suszarka Satin Hair 7 delikatnie suszy i zapewnia optymalną ochronę włosów. Unikalny system Satin Protect pozwala na ograniczenie temperatury nawet do 70°C, utrzymując jednocześnie ten sam silny nawiew. W rezultacie suszarka idealnie suszy, a nie wysusza. A dzięki ceramicznemu modułowi zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła bez powstawania niebezpiecznych dla włosów tzw. gorących punktów.Idealna do loków
Suszenie loków jest jeszcze łatwiejsze z dyfuzorem. Zmniejsza on siłę nawiewu, tworząc lekki strumień powietrza, który delikatnie suszy loki. Włosy zyskują puszystość i znacznie mniej się elektryzują. Końcówki dyfuzora mają wklęsły kształt dostosowany do kształtu głowy, co gwarantuje duży komfort stylizacji.
Jestem bardzo zadowolona z tej suszarki, susze o najniższej temperaturze z funkcją jonizacji lub też chłodnym nawiewem. Włosy podczas suszenia nie plączą się i nie puszą jak zawsze przy stosowaniu zwykłej suszarki, która zniszczyła moje wlosy. Ta suszarka je wygładza, włosy po wysuszeniu są idealnie proste i nie są przesuszone, teraz mogę suszyć włosy po każdym myciu. Dodatkowym plusem jest kabel, który mierzy dwa metry :)  Cena jest adekwatna do produktu, na allegro można kupić juz taką za 260 zl :) Jest warta tego wydatku
Jedynie mogę doczepić sie do wielkości tej kosmicznej maszyny, na wakacje niestety jej nie wezmę, jest stanowczo za duża :(

Teraz muszę upolować prostownice do wlosow , chociaż ich nie prostuje, czasami mam na to ochote, ale tylko prostownica, ktora ich nie spali ! *-*

a Wy jakiej suszarki używacie ?  Jaką prostownice do włosow mogłybyście mi polecić??


 Pozdrawiam serdecznie!
DayanaSzukaj na tym blogu

Strona glówna